شرکت تریتا در ایران هلث 2021 | تجهیزات پزشکی

شرکت تریتا در ایران هلث 2021

شرکت تریتا در ایران هلث 2021 :

ایران هلث یکی از نمایشگاه‌های بین المللی است که در کشور ما به صورت سالیانه برگزار می‌شود و در آن شاهد حضور برندهای معتبر بین المللی در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی دارویی و غیره هستیم.

این نمایشگاه به صورت سالیانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده و در هر دوره بیش از 20 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده و در آن با برندهای معتبر و بین المللی حوزه پزشکی آشنا می‌شوند.

بدون هیچ شکی می‌توان ایران هلث را یکی از بزرگترین رویدادهای پزشکی در کشور ایران در نظر گرفت.
پس از این که نمایشگاه ایران هلث 2020 به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا برگزار نشد، حال قرار است که در سال 2021 شاهد ازسرگیری دوباره این نمایشگاه بین‌المللی باشیم.

تریتا نیز قرار است که در نمایشگاه ایران هلث سال 2021 حضور داشته باشد. با ما همراه باشید تا در رابطه با این نمایشگاه و همچنین حضور شرکت تریتا در این نمایشگاه توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

 

اطلاعات برگزاری ایران هلث 1400

نمایشگاه بین المللی ایران هلث عموما در اواخر بهار ِ هر سال در تهران و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار میشود.
در این نمایشگاه شاهد حضور برندهای مختلف حوزه سلامت خواهیم بود. نکته مهم این است که برگزاری این نمایشگاه فرصتی عالی به منظور ارائه و نمایش آخرین دستاوردهای شرکت‌های فعال ایرانی در حوزه پزشکی است.
شرکت‌هایی که در زمینه تولید، صادرات، واردات و فروش تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارو و آزمایشگاهی و… فعالیت می‌کنند،

در نمایشگاه ایران هلث می‌توانند از طریق مذاکرات با هیئت‌های تجاری داخلی و خارجی هم به افزایش و ارتقا سطح دانش پزشکی کمک کرده و هم باعث رشد خود شوند.
تاریخ برگزاری ایران هلث 1400 یا ایران هلث 2021 (IranHealth 2021)، در بازه ۶ الی ۹ خرداد ماه می‌باشد.

تاریخ شروع نمایشگاه : پنجشنبه ششم خرداد سال 1400 یا (1400/03/06)
تاریخ پایان نمایشگاه : یکشنبه نهم خرداد سال 1400 یا (1400/03/09)
محل برگزاری ایران هلث : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران

 

اهداف برگزاری نمایشگاه ایران هلث

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و محصولات حوزه سلامت در سطح گسترده و بین‌المللی، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، شناخت رقبا و آشنایی با خدمات و محصولات آن‌ها، ایجاد فرصت جذب سرمایه گذار، ارتباط با تأمین کنندگان مواد خام، تعامل با شرکت‌های همکار به منظور برون سپاری و انجام کارهای پیمانکاری، به روز رسانی دانش فنی، آشنایی با دستاوردهای بین‌المللی حوزه سلامت و … می‌باشد.

هر یک از شرکت‌های فعال در نمایشگاه ایران هلث به منظور رسیدن به هدف خاصی اقدام به شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی می‌کنند.
شرکت‌ها و گروه‌های فعال در حوزه سلامت با حضور در نمایشگاه ایران هلث تلاش می‌کنند تا به این اهداف دست پیدا کرده و همچنین در راستای جذب مشتری و برندینگ خود نیز فعالیت کنند.

 

اهمیت نمایشگاه ایران هلث 2021

انتظار می‌رود که پس از لغو نمایشگاه سال قبل به دلیل شیوع و هم گیری ویروس کرونا، استقبال از ایران هلث ۲۰۲۱ بسیار بیشتر از سال های گذشته باشد.
از سوی دیگر شرکت‌ها و گروه‌هایی که در حوزه سلامت از سال گذشته فعالیت خود را آغاز کردند، به احتمال خیلی زیاد این فرصت به وجود آمده را غنیمت شمرده و در نمایشگاه ایران هلث 2021 برای اولین بار حضور پیدا خواهند کرد و همین موضوع باعث می‌شود تا شاهد ورود شرکت‌ها و گروه‌های جدیدی به حوزه سلامت و رقبا آن‌ها با شرکت‌ها قدیمی‌تر باشیم.
موضوع‌ایی که در نمایشگاه ایران هلث 2021 مهم است، بحث به وجود آمدن ویروس کرونا بوده و به همین دلیل انتظار می‌رود تا برخی از شرکت‌ها و گروه‌ها اقدام به تولید محصولات و ارائه خدماتی در راستای جلوگیری و مهار ویروس کرونا کنند.

آنچه که مشخص است این است که نمایشگاه امسال جذابیت‌های بسیار زیادی خواهد داشت و می‌توان از آن به عنوان یکی از خاص‌ترین نمایشگاه‌های ایران هلث در سال‌های اخیر نام برد.

 

حضور تریتا در نمایشگاه ایران هلث 2021

شرکت تریتا در ایران هلث 2021، دانش‌بنیان ایرانی در حوزه تولید پانسمان‌های پیشرفته ترمیم زخم می‌باشد که در مدت‌زمان کوتاهی توانست جایگاه بسیار خوبی در این حوزه پیدا کند.

تریتا در ایران هلث 2018 و ایران هلث 2019 نیز حضور داشته است. حال نگاه های بسیار زیادی به حضور تریتا در این نمایشگاه خواهد‌بود.

شرکت تریتا در ایران هلث 2021
شرکت تریتا در ایران هلث 2021
حضور شرکت تریتا در ایران هلث 2021 (خرداد 1398)

غرفه تریتا در نمایشگاه ایران هلث 2021

شرکت تریتا در ایران هلث 2021، محل قرار گیری شرکت تریتا در ایران هلث 2021 سالن 31 A خواهد بود. شماره غرفه به زودی اعلام خواهد شد. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید سایت iranhealthexhibition.ir را بررسی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *